ZÁZEMÍ & STRAVOVÁNÍ

ZÁZEMÍ

Jen pár minut od centra Ostravy nabízíme pro 24 dětí ve věku od 1,5 do 7 let více než 100 metrů hracích ploch, vlastní kuchyni, solnou jeskyni, infrasaunu, oddělenou jídelnu a dvě ložnice (mimo hernu), zahradu s dětským hřištěm, bezbariérový přístup včetně výtahu, zkušené pedagogy, vlastní autobus pro výlety a akce a mnohé další.

STRAVOVÁNÍ

Jídlo pro děti musí být kvalitní, čerstvé, nutričně vyvážené a hlavně chutné! Firma Zdravý kotlík vaří českou i světovou kuchyni v odlehčené bezlepkové variantě. Jídla jsou připravována z čerstvých a kvalitních surovin. Vyhýbají se používání konzervačních látek, barviv, lepku (glutenu) a umělých sladidel. Až na výjimky vaří veškerá jídla z bezlepkových surovin a jsou tedy vhodná pro celiaky a osoby alergické na lepek. Rovněž pro ty, kteří chtějí ulevit svému organismu a uzdravit jej. Lepek však cíleně nenahrazují, vybírají spíše suroviny, které jsou přirozeně bezlepkové. Více na http://zdravykotlik.cz/

Rodiče si mohou vždy vybrat i z varianty vegetariánské.

Cena stravy  
Celodenní strava (svačinka, oběd, svačinka a pitný režim) 70,-Kč
Půldenní strava (svačinka, oběd a pitný režim) 55,-Kč

Odhlášení stravy lze provést nejpozději do 11:00 hodin předchozího dne, v opačném případě bude strava bez nároku hrazena jako spotřebovaná.